اتوماسیون ساختمان

اهداف اتوماسیون ساختمان یا به عبارت دیگر ساختمان هوشمند بهبود آسایش ساکنین، بهره برداری کارآمد از سیستم های ساختمان، کاهش مصرف انرژی، کاهش هزینه های عملیاتی و نگهداری، افزایش امنیت، ثبت تاریخچه عملکرد، دسترسی/کنترل/عملکرد از راه دور، و بهبود چرخه عمر تجهیزات مرتبط است.

فناوری امروزی راه حل های نوآورانه ای را برای مسائل مربوط به اتوماسیون ساختمان و کنترل فرآیندهای صنعتی ارائه می دهد. این مسائل میتواند به تهویه مطبوع، روشنایی، امنیت یا موارد منحصر به ‌فرد شما باشد، محصولات PLC HMI HMC و سایر کنترل کننده های ما می‌توانند به شما در رفع این چالش‌ها کمک کند.

ما خدمات یکپارچه سازی کنترل ساختمان، از جمله سنجش جامع، کنترل تجهیزات، خدمات طرح و طراحی پروژه، و همچنین مهندسی و نگهداری سیستم را ارائه می کنیم. پلتفرم مقیاس پذیر و بازمحصولات ما شامل پی ال سی ها، اچ ام آی ها، کارت های متنوع سنجش پارامترهای محیطی مانند کارت دما، ورودی آنالوگ، خروجی آنالوگ با امکان برنامه نویسی پی ال سی با نرم افزار قدرتمند برنامه نویسی به شما کمک میکند تا کنترل و نظارت بر تمام سیستم های ساختمان مانند سیستم های تهویه مطبوع، روشنایی، الکترومکانیکی، امنیت و آتش نشانی، ذخیره داده و تجزیه و تحلیل اطلاعات را یکپارچه کنید. سیستم پشتیبان ارائه شده توسط ما به مشتریان کمک می کند تا به راحتی مدیریت ساختمان هوشمند را پیاده سازی کنند.