درباره ما

درباره ما intelart

صنعت الکترونیک در سال های اخیر به سرعت توسعه یافته است. انواع محصولات الکترونیکی و آی سی به طور مداوم به بازار عرضه شده است. همه صنایع تولیدی با افزایش دستمزدهای جهانی نیروی کار با یک محیط رقابتی و چالش های شدید مواجه شده اند. در این شرایط، تولید کارآمد و باکیفیت به اصلی ترین رقابت برای تمام بخش های صنعت تبدیل شده است. علاوه بر کاهش قابل توجه نیروی انسانی، تولید خودکار می تواند خطای انسانی را بیشتر کاهش دهد و کیفیت و بهره وری محصول را بهبود بخشد که بهترین راه حل برای افزایش رقابت است.

ما  یک شرکت دانش بنیان و تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی هستیم.

محصولات ما شامل PLC و HMI و نوع Compact این تجهیزات یعنی HMC (Human Machine Controller) می شود. HMC ها به علت اشتراک منابع سخت افزاری، نسبت به اتصال PLC و HMI جداگانه، مقرون به صرفه تر هستند. علاوه بر این زمان اجرای پروژه در این سیستم ها بسیار کوتاه تر است. این محصولات کاملا منطبق بر استاندارد جهانی IEC61131 طراحی شده اند و محیط کاربری آن کاملا مشابه سایر برندهای استاندارد است. علاوه بر این میتوان از دوربین های پردازش تصویر به عنوان سری جدید محصولات این شرکت نام برد که کاربری های عالی در بررسی، از جمله موقعیت، تشخیص فاصله، بازرسی معایب، شمارش و بسیاری موارد دیگر ارائه می کنند که در نوع خود بهترین راه حل برای بهبود نرخ بازده محصول و راندمان تولید است.

با کارت های ورودی خروجی دیجیتال و آنالوگ متنوع، میتوان هرگونه پیکربندی دلخواه ورودی یا خروجی Analog یا Digital را انجام داد.

امکان اتصال هرگونه سنسور آنالوگ مانند لودسل ، ترموکوپل ، PT100 ، فشار به صورت مستقیم وجود دارد.

ورودی و خروجی های دیجیتال قابلیت اتصال مستقیم به سروو درایو (servo drive) یا اینورتر (inverter) یا استپر موتور (Stepper motor) را فراهم می کنند. علاوه بر این امکان تولید قطار پالس یا سیگنال PWM برای کنترل دور موتور DC یا اتصال به SSR و همچنین اتصال مستقیم انکودر (Encoder) به ورودی های دیجیتال نیز وجود دارد.

با استفاده از امکانات ارتباطی مانند RS485 CAN Ethernet TCP میتوانید پروتکل های مدباس (Modbus) و Can را به کار بگیرید.

پیکربندی سخت افزار، برنامه نویسی PLC و طراحی اسکرین های HMI با نرم افزار Intelart Studio به سادگی قابل انجام است. علاوه براین امکانات نرم افزاری بسیار و سورس رایگان پروژه های انجام شده برای پیاده سازی سیستم های کنترل دما (PID و Ramp Soak) ، Autotuner ، سیستم های توزین ، مونیتورینگ (Monitoring) ، اسکادا (SCADA) ، کنترل سطح ، کنترل وزن ، کنترل فشار در اختیار کاربر قرار دارد.