اتوماسیون تصفیه آب

70 درصد از سطح زمین پوشیده از آب است. با این حال، با در نظر گرفتن اقیانوس‌ها و یخچال‌های طبیعی قطبی، تنها 1 درصد آن را آب شیرین تشکیل می‌دهد که می‌تواند مورد استفاده انسان‌ها و حیوانات باشد. ارج نهادن به منابع آب به مهم ترین مسئله جهان تبدیل شده است.

برای استفاده موثرتر از منابع آب، ما تجهیزات مناسب اتوماسیون صنعتی با کارایی بالا و هوشمند را در سیستم های تصفیه آب تولید کرده ایم. با استفاده از سیستم‌های کنترلی PLC و مانیتورینگ هوشمند و HMI می‌توان تمامی جنبه‌های عملیات را کنترل کرد و به دستگاه‌ها اجازه داد تا کارایی خود را به حداکثر برسانند. برنامه نویسی پی ال سی محصولات توسط نرم افزار قدرتمند ما با محیط استاندارد مطابق با IEC 61131-3 قابل پیاده سازی است.

با خودکار کردن سیستم تصفیه آب، می توانید به طور خودکار کیفیت آب را آزمایش کنید و با استفاده از درایو موتور AC می توان پمپ را در کارآمدترین سطح انرژی خود نگه داشت. پس از تکمیل فرآیند، آب تصفیه شده به رودخانه ها یا اقیانوس ها تخلیه می شود. لجن تولید شده در فرآیند تصفیه آب را می توان به آجرهای گلی برای مصالح ساختمان های سازگار با محیط زیست تبدیل کرد. با استفاده از محصولات اینتلارت می توانید تمام سیستم را به صورت یکپارچه کنترل کنید و همچنین با بکارگیری سامانه های نرم افزاری مخصوص کنترل و مانیتورینگ (SCADA) ما، امکاناتی همچون ثبت و ذخیره اتوماتیک داده ها و اطلاعات و بررسی تاریخچه آن ها، کنترل از راه دور تجهیزات و بررسی عملکرد آن ها را در اختیار خواهید داشت که این امر منجر به متمرکز شدن سیستم کنترل توزیع شده (DCS) در اتاق کنترل می انجامد.